O mnie

Cześć!

Nazywam się Katarzyna Głośna. Jestem położną i doradcą laktacyjnym 😉

Jestem też mamą trójki dzieci – Witolda, Agatki i Wojtka. I właśnie stąd wzięła się moja inspiracja do stworzenia miejsca, gdzie kobiety będą mogły spotykać się podczas warsztatów w szkole rodzenia, wzajemnie wspierać i wymieniać doświadczeniami. Dzięki Centrum Kobiecości mogę także zapewnić im stałą opiekę po porodzie – fizyczną i psychiczną.

Doskonale wiem, jakie to jest ważne.

Często dzieje się tak, że podczas ciąży jesteśmy otoczone opieką lekarza, czasami położnej. Jednak zaraz po porodzie zostajemy same w nowej sytuacji – z dzieckiem, jego pielęgnacją i karmieniem. Często też ze strachem, a wręcz paniką, wywołaną niewiedzą i brakiem doświadczenia.

Marzy mi się, by każda kobieta, która planuje ciążę, oczekuje dziecka lub jest już szczęśliwą mamą miała dostęp do rzetelnej wiedzy i dobrej opieki. Chcę, by kobiety miały z kim rozmawiać, spotykać się i móc swobodnie uczestniczyć w ciekawych warsztatach.

Wsparcie dla świeżo upieczonej mamy jest bardzo ważne i potrzebne. Pamiętam, gdy po porodzie pierwszego dziecka byłam lekko spanikowana, a przecież kształcona wyedukowana. Nikt nie przypuszczał, że mogę czegoś nie wiedzieć lub nie wiedzieć jak się zachować. Poród i macierzyństwo to duży bagaż, który kobieta musi dźwigać. Zapisz się na warsztaty - pomogę Ci go nieść! 😉

Centrum Kobiecości - kompleksowa oferta dla Rodziców

Stworzyłam miejsce, w którym kompleksowo zajmiemy się opieką ciężarnych, świeżo upieczonych Matek, Rodziców. W Centrum Kobiecości dbamy o wszystkie aspekty macierzyństwa – od planowania ciąży, poprzez wszystkie jej etapy oraz połóg i powrót do formy po porodzie.