Strefa Piękna

Czym jest strefa piękna?

Strefa Piękna to warsztaty, na których celebrujemy kobiecość. To czas w, którym pod okiem specjalistów uczymy się, w jaki sposób prawidłowo dać o skórę dnia, by zawsze wyglądała zdrowo i pięknie.

Na bezpłatnych warsztatach kosmetycznych organizowanych przez Centrum Kobiecości nauczysz się jak prawidło pielęgnować skórę w 5 krokach.  Dobiorę dla Ciebie program pielęgnacyjny zależny od rodzaju i potrzeby skóry. Spotkanie Kosmetyczne to świetny pomysł na organizacje wieczoru z koleżankami czy uroczego popołudnia.

 

W strefie piękna uczymy się:

  • prawidłowej pielęgnacji skóry w 5 krokach,
  • dobieramy podkład idealny,
  • jak wykonać szybki makijaż dzienny
Strefa Piękna
Wierzę, że obsługa klientek jest jednym z najważniejszych czynników, który różni nas od innych firm.

To Ty wybierasz!

Wybierz czas, który Ci odpowiada, miejsce, które lubisz i rodzaj spotkania, który będzie najbardziej atrakcyjny dla Twoich przyjaciół czy rodziny. Pomogę Ci w organizacji całego wydarzenia i dopracuję każdy szczegół!

Robienie zakupów ze mną przypomina robienie zakupów z przyjaciółką – doradcą, który skupia się na tym, abyś świetnie wyglądała.

Pomogę Ci wybrać i wypróbować produkty zanim się na nie zdecydujesz, dobierze najlepszą pielęgnację dla Twojej skóry i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Centrum Kobiecości - piękny wygląd i zdrowa cera

Strefa Piękna w Centrum Kobiecości to miejsce, w którym piękno rozkwita. Na spotkaniach pokazuję, że każda z nas jest piękna, nawet jeśli na co dzień tego nie dostrzega. Pokazuję, jak prawidłowo wykonywać makijaż i dbać o urodę.